szczutowo

Komisje Rady Gminy Szczutowo kadencja 2014-2018

Drukuj
1 2 3

Uchwałą Nr II/5/2014 Rady Gminy w Szczutowie z dnia 8 grudnia 2014 roku powołano następujące komisje:

1. Komisję Rewizyjną

2. Komisję Rolnictwa, Budżetu i Ochrony Środowiska

3. Komisję Oświaty, Wychowania, Zdrowia i Porządku Publicznego

w składach:

1. Komisja Rewizyjna:

      1) Dziarkowski Zbigniew,

      2) Kowalski Marek,

      3) Orzyńska Janina,

      4) Paprocki Tomasz Zygmunt,

      5) Tłuchowski Damian.

2. Komisja Rolnictwa, Budżetu i Ochrony Środowiska:

      1) Brodziński Janusz,

      2) Czajkowski Andrzej Marek,

      3) Maśka Adam,

     4) Komorowska Anna,

     5) Pijankowski Ryszard.

3. Komisja Oświaty, Wychowania, Zdrowia i Porządku Publicznego:

     1) Domin Barbara,

     2) Pilarski Dariusz,

     3) Rochnowska Wiesława,

     4) Szlomkowski Zbigniew,

     5) Tylus Andrzej.


Data wytworzenia: 2015-01-26 12:30 Autor: Aleksandra Wiśniewska Data publikacji: 2015-01-26 12:30 Osoba udostępniająca na stronie: Aleksandra Wiśniewska Data ostatniej modyfikacji: 2015-11-09 Osoba modyfikująca: Czajkowski
Data stworzenia : 2011-01-04 14:05 Autor : Aleksandra Wiśniewska Data publikacji : 2011-01-04 14:05 Osoba udostępniająca na stronie : Aleksandra Wiśniewska Data ostatniej modyfikacji : 2018-12-17 08:25 Osoba modyfikująca : Aleksandra Wiśniewska