szczutowo

Powołane komisje - kadencja 2010 - 2014

Drukuj
1 2 3

Powołano następujące komisji:

  1. Komisja Rewizyjna
  2. Komisja Rolnictwa, Budżetu i Ochrony Środowiska
  3. Komisja Oświaty, Wychowania, Zdrowia i Porządku Publicznego

Komisja Rewizyjna:

- Paprocki Tomasz Zygmunt - Przewodniczący

- Dabrowski Jan

- Komorowska Anna

- Kowalski Marek

- Murawski Adam Andrzej

Komisja Rolnictwa, Budżetu i Ochrony Środowiska:

- Stankiewicz Jan - Przewodniczący

- Bieńkowski Leszek Jan

- Duda Wojciech

- Maśka Adam

- Pijankowski Ryszard

Komisja Oświaty, Wychowania, Zdrowia i Porządku Publicznego:

- Kapuściński Jan Jerzy

- Kopciński Zbigniew

- Ratuszny Krzysztof

- Szałkucki Tomasz

- Szlomkowksi Zbigniew

 

Ważny do: bezterminowo
Modyfikacja 2010-12-16 11:49:46   


Data wytworzenia: 2011-01-07 14:06 Autor: null (2010-12-16 11:49:58) Data publikacji: 2010-12-16 00:00 Osoba udostępniająca na stronie: Aleksandra Wiśniewska Data ostatniej modyfikacji: 2013-07-22 Osoba modyfikująca:
Data stworzenia : 2011-01-04 14:05 Autor : Aleksandra Wiśniewska Data publikacji : 2011-01-04 14:05 Osoba udostępniająca na stronie : Aleksandra Wiśniewska Data ostatniej modyfikacji : 2018-12-17 08:25 Osoba modyfikująca : Aleksandra Wiśniewska